Zadzwoń do nas! 697-44-18-38


DRUK WIELKOFORMATOWY

Zależy nam na współpracy z Agencjami Reklamowymi/pośrednikami, dlatego już po pierwszych 3 zamówieniach na DRUK WIELKOFORMATOWY dajemy termin płatności 14 dni.
Prześlij nam informacje przy zamówieniu – hasło: TERMINOWO210201


Druk Wielkoformatowy nazywamy drukiem na nośnikach o wielkich powierzchniach rzędu co najmniej kilku metrów kwadratowych. Najczęściej wykorzystywane są na zewnątrz budynków, billboardach, ogrodzeniach, konstrukcjach metalowych i innych. Druk wielkoformatowy to jedna z najczęściej używanych technik reklamowych. Dzięki niej w komunikacji możemy nawet często nieświadomie odbierać reklamowany produkt czy usługę. Ta technika druku wielkiego formatu pomaga nam również szybko zlokalizować firmę, usług których szukamy jeżeli nośnik tej reklamy jest przy lub na np. siedzibie lokalu danej firmy. Jak nazwa wskazuje wydruki nie będą małe. Dzięki rozmiarowi możemy pójść w dwie strony jeśli chodzi o przekaz. 

druk wielkiego formatu

Pierwszą ścieżką będą wielkie napisy z prostym przekazem typu sprzedam działkę, posiadłość. Taka forma reklamy jest bardzo efektywna w szybkim dotarciu do potencjalnego klienta chętnego nabyć nieruchomość.


Drugą metodą będzie wydruk z wykorzystaniem zdjęć w celu zaprezentowania oferty. Niestety to rozwiązanie wymaga wyczucia smaku i ilości danych jakie powinno się zaprezentować na banerze o rozmiarach paru metrów. Może kusić by małym druczkiem wypełnić całą wolną przestrzeń. Nie należy jednak tak czynić. Zmniejsza to czytelność. W świecie w którym ciągle jesteśmy bombardowani reklamami, czytelność przekazu jest niezmiernie istotna.