Zadzwoń do nas! 697-44-18-38


ROLL-UP

Jesteśmy producentem zwijanych nisnikow reklamy z nadrukiem cyfrowym. Do produkcji zwijanej reklamy wykorzystujemy aluminiowe lekkie dobrej jakości kasety oraz dobrej jakości materiał winylowy, który zadrukujemy nawet w pełnym kolorze. Roll-ap’y świetnie nadają się do zaprezentowania marki, produktu czy firmy na targach, wystawach czy w budynku firmowym aby przykuć oko klienta, pokazać możliwości firmy… Chcemy aby druk na roll-ap’ach był jak najlepszej jakości, dlatego drukujemy drukiem lateksowym w cyfrowej jakości 1200 dpi dodatkowo ten nadruk wykonujemy na materiale winylowym. Gwarantujemy dobry współczynnik jakości do ceny – dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Zadowolenie naszego klienta to zadowolenie klientów klienta z wizualnego odbioru treści reklamowej. Staramy się dla Państwa!

Czas rozstawienia Dzięki kompaktowej budowie roll-up możemy zabrać ze sobą w każdej miejsce oraz szybko rozstawić.

Długa żywotność posłuży nam długi czas. W czasie gdy jest nieużywany i zwinięty materiał nie jest wystawiony na działanie promieni UV.

rozwinięty roll-up reklamowy z nadrukiem

Wydruk w 1200 DPI w naszych banerach stosujemy wydruki w rozdzielczości 1200 DPI. Dzięki zastosowaniu tak wysokiej rozdzielczości jakość wydruku jest wręcz fotograficzna. Rollup oglądany z bliska wygląda świetnie. Nie musimy już ustawiać reklamy tak była widoczna z pewnej odległości.

Świetne medium informacyjne Roll-up to nie tylko sposób na zwrócenie uwagi. Pozwala na zawarcie informacji kontaktowych. Szczególnie polecane do stosowania jako nośnik QR kodów.

369* PLN

85 x 200 cm

  • Najniższa cena z wysokiej jakości nadrukiem
  • Wydruk w jakości 1200 DPI
  • Pokrowiec na Roll-Up gratis
  • * - cena przy zamówieniu minimum 10 sztuk, poniżej 10 szt - 469 zł. Podane ceny są cenami netto.

Czym jest rollup?

Materiał to płótno/winyl/baner PCV…, który jest zwijany w konstrukcję metalową. Materiał się rolluje w kasetę aluminiową/metalową stąd nazwa tego produktu reklamowego – Roll-up.

Swietnie nadają się jako prezentacja firmy na stoisku np. na targach handlowych czy w miejscu przyjęcia klienta. Mają sporą powierzchnię nadruku i to w pełnym kolorze.

Roll-upy zazwyczaj są wymiarów 100x200 (cm2) lub 85x200 (cm2) tak aby był o powierzchni i wymiarów najlepiej widocznych dla oka człowieka. Najczęściej najważniejsze informacje są zawierane/projektowane u góry tak aby były na wysokości głowy/oczu odbiorcy. Dlatego warto aby hasła/logo/produkt był pokazywany u góry reklamy tak aby dla potencjalnego klienta najważniejsze informacje docierały jak najszybciej.

Na stoiskach reklamowych taka forma prezentacji są pożądanym artykułem reklamowym, bo reklama jest duża, a przy tym łatwo ją rozłożyć i złożyć na kolejne targi, a to wszystko dzięki systemowi zwijającymi, pałąkom i torbie do przenoszenia.

Rollupy to prestiż i pożądanie dla Twojej firmy. Pokaż się na wystawach, targach jak z najlepszej strony. Tak samo jak baner możemy wydrukować w różnych jakościach (co przekłada się na cenę) zależnie od potrzeb klienta. Jednak proponujemy używać tylko najwyższej jakości wydruku z racji faktu iż potencjalny klient będzie oglądał rol-lup z odległości nie przekraczającej często 50cm. Przy takiej odległości tylko najwyższa jakość wydruku potrafi zapewnić odpowiedni efekt. Nie może dojść do sytuacji kiedy przez kiepski ro-llup potencjalny klient ocenia firmę reklamującą się jako kiepską. 


Kaseta jaką posiadamy w ofercie posiada oczywiści pokrowiec. Dzięki temu nie trzeba się obawiać zgubienia pałąka na którym rozwieszamy materiał reklamowy. Tak samo nie musimy się obawiać zamoczenia całego urządzenia w przypadku lekkich opadów atmosferycznych. Pokrowiec zatem spełnia funkcję ochronną nie tylko przez zarysowaniami ale także przed żywiołami, przy okazji służąc za zbiornik na wszystkie części urządzenia. przykładowe projekty roll-upy