Zadzwoń do nas! 697-44-18-38


X-baner

X-baner

Jesteśmy producentem x-baner’ów reklamowych z nadrukiem cyfrowym. Do produkcji x-baner’a wykorzystujemy aluminiowe lekkie dobrej jakości stelaże oraz dobrej jakości materiał winylowy, który zadrukujemy nawet w pełnym kolorze. X-banery wybornie nadają się do zaprezentowania marki, produktów czy firmy na wystawach, targach czy w budynku firmy w celu przykucia oka klienta i zaprezentowania możliwości firmy. Aspirujemy do faktu by druk na x-banerach był jak najlepszej jakości, dlatego drukujemy wyłącznie drukiem lateksowym w cyfrowej jakości 1200 dpi. Ponadto nadruk ten wykonujemy na materiale winylowym. Gwarantujemy dobry współczynnik jakości do ceny – klient i jego zadowolenie naszym priorytetem. Zadowolenie naszego klienta to zadowolenie klientów klienta z wizualnego odbioru treści reklamowej. Staramy się dla Państwa!

Czas rozstawienia oraz waga Dzięki kompaktowej budowie xbaner możemy zabrać ze sobą w każdej miejsce oraz szybko rozstawić. Jest także lżejszy od kasetowego rollupu.

Długa żywotność x-baner posłuży nam długi czas. W czasie gdy jest nieużywany i zwinięty materiał nie jest wystawiony na działanie promieni UV.

rozłożony x-baner reklamowy z nadrukiem

Wydruk w 1200 DPI w naszych pracach stosujemy wydruki w rozdzielczości 1200 DPI. Dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości jakość wydruku jest wręcz klasy fotografii. X-baner nawet oglądany z bliska prezentuje się profesjonalnie. Nie musimy obawiać się jakości wydruku widocznej z małej odległości.

Świetne medium informacyjne X-baner to nie tylko sposób na zwrócenie uwagi. To także świetny nośnik informacji kontaktowych. Gorąco polecamy stosowanie QR kodów jako łatwego sposobu do zanotowania danych.

229* PLN

60 x 160 cm

  • Najniższa cena na x-baner z wysokiej jakości nadrukiem
  • Wydruk w jakości 1200 DPI
  • Pokrowiec gratis
  • * - cena przy zamówieniu minimum 10 sztuk, poniżej 10 szt - 143 zł. Podane ceny są cenami netto.